WORKSHOP ‘GEPUBER IN DE SPELTAK.’

Pubers puberen – uiteraard, daar zijn het pubers voor! Maar hoe ga je hiermee om in jouw speltak.

In deze workshop gaan we met elkaar op ontdekkingstocht en proberen elkaars kennis en ervaringen met elkaar te delen. Veel typisch pubergedrag komt niet per se voortkomt uit onwil, maar uit onvermogen: hun hersenen zijn er gewoonweg nog niet klaar voor. Met deze workshop bieden we je iets meer begrip voor het gepuber en komen we samen tot enkele handvatten om er slim mee om te gaan. Interessant en nuttig!

In deze workshop komen de volgende onderwerpen aan bod:

– veranderingen in de pubertijd
– manieren van overleggen en grenzen stellen
– communiceren met pubers
– de werking en ontwikkeling van de hersenen
– uitwisseling van ervaringen; zo kun je samen delen wat goed werkt en wat mogelijk ook voor jou een geschikte oplossing kan zijn.

Heb jij interesse ?
Geef je dan nu op voor de workshop ‘GEPUBER IN DE SPELTAK’ via de datum|link rechts bovenin.