UITLEEN
PROMOTIE
MATERIAAL

1. Check beschikbaarheid
Neem voordat jij jouw aanvraag voor huur of leen indient even contact op met Scouting Limburg. Vraag naar de beschikbaarheid van de gewenste materialen in de door jouw gewenste periode. Bel met 046-4859909 of stuur een e-mailbericht naar info@scoutinglimburg.nl

2. Aanvraag huur/leen
Jouw aanvraag voor het huren/lenen van materialen doe je door het invullen van het ‘aanvraagformulier voor uitleen/verhuur’ in Scouts Online. Kom jij er niet uit, neem dan contact op met Scouting Limburg via 046-4859909 of info@scoutinglimburg.nl

Tip!! Open eerst (in een nieuw tabblad) de webpagina sol.scouting.nl + log in met jouw persoonlijke code. Klik daarna op de link naar het aanvraagformulier in SoL. Vervolgens kom je automatisch bij het juiste formulier terecht.