Opvoeden gaat hand in hand

Elk jaar besteden wij samen met Speeltuinwerk Limburg, Jeugdwerk Limburg en JongNL Limburg aandacht aan de Week van de Opvoeding. Dit is een initiatief van het Nederlands Jeugdinstituut en is gericht op iedereen die zich bezig houdt met opvoeden. Want opvoeden doe je niet alleen: je doet het samen met familie, vrienden, scholen en verenigingen. Hoe meer de omgeving samenwerkt, hoe beter het is voor het kind.

Elk jaar ontwikkelen wij aan de hand van het thema een opvoedingskwestie om aandacht aan te besteden. Dit jaar is dit een boekje geworden met suggesties voor het organiseren van kinderfeestjes.

Wanneer?

okt
5
ma
2020
hele dag WEEK VAN DE OPVOEDING @ Limburg
WEEK VAN DE OPVOEDING @ Limburg
okt 5 – okt 11 hele dag
WEEK VAN DE OPVOEDING @ Limburg
In 2020 is de Week van maandag 5 oktober tot[...]
Natuurwerkdag
Terug naar het overzicht
Respecton