DSC04264
DSC04268
DSC04314
DSC04328
DSC04341
DSC04350
P1010070
slid1-1
untitled-1-01
untitled-1-02
untitled-1-03
untitled-1-04
untitled-1-05
untitled-1-07
untitled-1-08
untitled-1-09
untitled-1-10
Welpen aan het roer

Kwalificatietraject voor praktijkbegeleiders

 

Wanneer jij gekwalificeerd wil worden als praktijkbegeleider dan kun je gebruik maken van het kwalificatietraject voor praktijkbegeleiders. Een praktijkcoach vervult hierin een belangrijke rol. Hij/zij begeleidt/coached je in jouw ontwikkeltraject en kan je antwoorden geven en adviseren. Deze begeleiding, ondersteuning en het vaststellen van jouw competenties gebeurt vooral buiten de groep. 


Er zijn 2 trajecten mogelijk waarmee je jouw kwalificatie kunt verwerven:

  1. De flexibele aanpak.
    Een aanpak waarin je alle vrijheid krijgt om jouw ontwikkeling te plannen in tijd en vorm. Je schakelt de praktijkcoach in ten ondersteuning van jouw ontwikkeling en draagt zelf de verantwoordelijkheid voor terugkoppeling.  
  2. Het gestructureerd kwalificatietraject (okt-mrt).
    Binnen dit traject wordt de ontwikkeling begeleidt op vooraf vastgestelde momenten en inhoud. Aan de hand van praktijkopdrachten toon jij jouw competenties en voortgang.  

Hieronder een schematische weergave van beide kwalificatie trajecten uit ons aanbod.

 schematische weergave kwalificatietraject ab 17

overige informatie:

Informatie FLEXIBEL KWALIFICATIETRAJECT.
 ● Data:
Het 'fexibel kwalificatietraject' kan op elk gewenst moment starten. Stuur jouw aanmeldingsmail aan
Dit e-mailadres wordt beschermd tegen spambots. JavaScript moet zijn geactiveerd om het te bekijken. onder vermelding van jouw naam, telefoonnummer, scoutinggroep en voorsteldata voor het start-gesprek. Een van de praktijkcoaches neemt zsm contact met je op voor het maken van een afspraak en geeft een korte uitleg over de voorbereidingsopdracht.
 ● Locatie:
In overleg met de praktijkcoach worden afspraken gepand. 
 ● Tijdsinvestering:
Helaas is een tijdsinvestering heel lastig aan te geven. Dit is geheel afhankelijk van jouw eigen instap-niveau, planning en aanpak. Er zijn prakitjkbegeleiders die binnen 3 maanden hun ontwikkeling tot kwalificatie hebben gerealiseerd. Anderen nemen hier beduidend langer de tijd voor. Streven is om binnen 1 scoutingseizoen de kwalificatie (indien haalbaar) af te ronden.
 ● Kosten:
De deelnemersbijdrage voor het flexibel kwalificatietraject bedragen €00,00 euro per persoon. 
 ● Inhoudelijke informatie:
Wij werken momenteel aan de bijstelling van de infromatie over beide trajecten. Zodra deze beschikbaar zijn worden deze hier opgenomen. Heb jij nu al interesse of een vraag? Neem dan contact op met Scouting Limburg of via Dit e-mailadres wordt beschermd tegen spambots. JavaScript moet zijn geactiveerd om het te bekijken.


informatie GESTRUCTUREERD KWALIFICATIETRAJECT.
 ● Data:
Het gestructureerd traject wordt aangeboden op 4 zondag en start in het najaar (periode okt. tot ca. maart).
Actuele data worden vermeld zodra deze gepland zijn.
 ● Locatie:
Centraal in Limburg (omgeving Roermond). 
 ● Tijdsinvestering:
De 4 bijeenkomst starten om 10.00 uur en nemen tot uiterlijk 16.30uur in beslag.
Naast de bijeenkomst nemen de thuisopdrachten elk ca. 4uur in beslag.
 ● Kosten:
De deelnemersbijdrage voor het gestructureerd kwalificatietraject bedragen €48,00 euro per persoon. Hierbij is lunch tijdens bijeenkomsten en documentatie inbegrepen.
 ● Inhoudelijke informatie:
Wij werken momenteel aan de bijstelling van de infromatie over beide trajecten. Zodra deze beschikbaar zijn worden deze hier opgenomen. Heb jij nu al interesse of een vraag? Neem dan contact op met Scouting Limburg of via Dit e-mailadres wordt beschermd tegen spambots. JavaScript moet zijn geactiveerd om het te bekijken.

Nieuws

Stel je voor : Scouting Maastricht-West

Stel je voor : Scouting Maastricht-West

Naam Scoutinggroep: Scouting Maastricht-West

Opgericht in: 2017

Aantal leden: om en nabi.. 

Lees meer

Expeditie Joti mogelijk gemaakt door

Expeditie Joti mogelijk gemaakt door

Op deze plek bedanken we alle deelnemers, medewerkers en niet te vergeten de sponsoren van.. 

Lees meer

MEER NIEUWS