DSC04264
DSC04268
DSC04314
DSC04328
DSC04341
DSC04350
P1010070
slid1-1
untitled-1-01
untitled-1-02
untitled-1-03
untitled-1-04
untitled-1-05
untitled-1-07
untitled-1-08
untitled-1-09
untitled-1-10
Welpen aan het roer

Stel je voor: René

 

Ik ben:00rene3
René Bosch

Mijn functie(s) bij Scouting Limburg:
Trainer voor de modules en kampexperience en lid van het Kernteam Scouting Academy Limburg.

Mijn ambitie in Scouting:
Plezier op de eerste plaats en verder het verwerven van nieuwe inzichten op het scoutingspel.

Mijn motto:
Ik zeg niet alles wat ik denk maar wat ik zeg denk ik.
Van deze Scouting-ervaring heb ik veel geleerd:
"Dat je het heerlijkst wakker wordt op plekken waar je zonder Scouting nooit geslapen zou hebben. Of dat nu samen in een tent of accommodatie is, op de set bij Flikken Maastricht, in een tent in de besneeuwde Ardennen bij min 10, ergens in een ontwakend zonlicht op de stille heide, bij een gedoofd kampvuur, de Kasteeltuinen van Arcen, te midden van een oude gastank of ergens in het hooi op een hooizolder. Wakker worden met K3 is trouwens ook een hele scoutingervaring.
Wat specifiek Scouting Limburg is me pas echt het scoutingaanbod duidelijk geworden toen ik, na ruim 30 jaar wekelijks met scouting bezig te zijn geweest, samen met andere bezig was de module ‘de methode van Scouting’ te ontwikkelen."


Mijn Scouting ervaring:
"Op 17 januari 1980 als verkenner geïnstalleerd bij de Fons Olterdissengroep in Maastricht. De speltakken als jeugdlid doorlopen en daarna leiding geworden. Dat liep over in verschillende bestuursfuncties en materiaalbeheer. Momenteel nog PlusScout binnen deze groep. Bij Scouting Limburg ruim 17 jaar geleden begonnen met de Bivaktraining mee te geven. Verder nog in 1992 de Gilwell gevolgd en in 1994 deelgenomen aan de Europese en in 1995 de Wereld Jamboree. Enkele keren deelgenomen aan Intercamp, blablabla"


Mijn beroep:
In het informatiemanagement.

Nieuws

Informatiebijeenkomst privacy

Informatiebijeenkomst privacy

De Privacywetgeving is al enige tijd van kracht. Vanaf mei 2018 gaan ook de maatregelen va.. 

Lees meer

Respect On

Respect On

In de pilotgemeente Venray is maandag 29 januari de aftrap voor de dit project gegeven in .. .. .. 

Lees meer

aanbod EHBO mrt'18

aanbod EHBO mrt'18

Wil jij jouw EHBO-certificaat halen, je bestaande certificaat verlengen of een korte works.. 

Lees meer

MEER NIEUWS