DSC04264
DSC04268
DSC04314
DSC04328
DSC04341
DSC04350
P1010070
slid1-1
untitled-1-01
untitled-1-02
untitled-1-03
untitled-1-04
untitled-1-05
untitled-1-07
untitled-1-08
untitled-1-09
untitled-1-10
Welpen aan het roer

Stel je voor: Erwin

erwin 

Ik ben:
Erwin Clabbers

Mijn functie(s) bij Scouting Limburg:
Trainer en Praktijkcoach

Mijn ambitie in Scouting:
Jeugd en jongeren op een leuke manier zich laten ontwikkelen. Ontwikkelen is belangrijk maar plezier nog het belangrijkste! Het mooie bij Scouting is dat jeugd en jongeren met PLEZIER zich ontwikkelen!

Mijn motto:
Het leven is geen race op de snelweg maar een parkeerplaats in de zon!
Van deze Scouting-ervaring heb ik veel geleerd:
Van welke ervaring heb ik niet geleerd. Elke ervaring is een ervaring welke je meeneemt in je verdere (Scouting)carrière of ze nu positief of negatief zijn je wordt door die ervaringen een sterker persoon.

Mijn Scouting ervaring:
Ik ben begonnen als bever bij Scouting St. Lambertus Blerick in 1994 alle speltakken doorlopen en uiteindelijk welpenleiding geworden en dat doe ik nu nog steeds. Verder actief geweest bij Scouting regio Maasven als bestuurder en organisator en van daaruit ook in de rol als praktijkcoach geschoven. Sinds 2007 bekleed ik ook diverse functies bij Scouting Nederland. Op dit moment als HR adviseur binnen het Landelijk HRM-team & Programmagroep Spel.

Mijn beroep?
Filiaalmanager

Nieuws

Stel je voor : Scouting Maastricht-West

Stel je voor : Scouting Maastricht-West

Naam Scoutinggroep: Scouting Maastricht-West

Opgericht in: 2017

Aantal leden: om en nabi.. 

Lees meer

Expeditie Joti mogelijk gemaakt door

Expeditie Joti mogelijk gemaakt door

Op deze plek bedanken we alle deelnemers, medewerkers en niet te vergeten de sponsoren van.. 

Lees meer

MEER NIEUWS